Cablu ultraslim internet Lindy, lungime 2m Cat.6A U/UTP LSZH, latime de banda suportata 500MHz, gri
Cabluri periferice
Cablu ultraslim internet Lindy, lungime 2m Cat.6A U/UTP LSZH, latime
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
16 în stoc
20,99 lei 28,99 lei
16 în stoc
| Connector 1 gender | Male |
|---|---|
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 28 |
| Connector shield material | Aluminium |
| Bend radius (min) | 6 cm |
| Conductor material | Copper |
| Connector shielding | Yes |
| Connector contacts plating | Nickel/Gold |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Cable standard | Cat6a |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Frequency | 500 MHz |
| Outer diameter | 3.6 mm |
| Pentru | Alimentare, Transfer date |
| Lungime | intre 1.1 si 3 metri |
| Conector 1 | RJ45 |
| Culoare | Gri |
| Product colour | Grey |
| Width | 11 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Height | 6 mm |
| Cable length | 2 m |
| Depth | 28 mm |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Package type | Polybag |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Certification | RoHS, REACH, California Proposition 65 |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 11 x 28 x 6 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 11 x 28 x 6 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.