Rack de podea 19 Triton 37U 600x1000mm usa fata sticla panouri laterale/spate detasabile sectiuni pentru ventilatie activa, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate IP20 gri
Cabinete metalice
Rack de podea 19 Triton 37U 600x1000mm usa fata sticla
SKU: RMA-37-A61-CAX-N1
Producator:
Triton
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.619,99 lei
Stoc epuizat
| Cable management | Yes |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Adacime | Peste 999 mm |
| Latime | 601-800mm |
| Inaltime | 25-50u |
| Forma: | Podea |
| Capacitate Rack: | 37U |
| Rack rails | Yes |
| Maximum weight capacity | 800 kg |
| Removable side panels | Yes |
| Inner width | 49.7 cm |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Rack capacity | 37U |
| Inner height | 164.8 cm |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1000 mm |
| Weight | 8.6 kg |
| Package weight | 9.74 kg |
| Height | 1750 mm |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
0
0
0
0

Nu există recenzii încă.