Shark HZ500EU Duo Clean & Anti Hair Wrap, Flexology, 450W, 0.3 L
- Nu poți să adaugi „Xiaomi Robot Vacuum X20 +” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Aspiratoare
Shark HZ500EU Duo Clean & Anti Hair Wrap, Flexology, 450W,
Producator:
Other
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.424,99 lei
Stoc epuizat
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Width | 410 mm |
| Depth | 280 mm |
| Weight | 3.9 kg |
| Package width | 410 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Crevice tool | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dirt separating method | Filtering |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Product type | Stick vacuum |
| Animal care | Yes |
| Package depth | 280 mm |
| Package weight | 4.4 kg |
| Height | 1180 mm |
| Product colour | Black, Purple |
| Vacuum brushes included | Motorized brush |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Maximum input power | 450 W |
| Cord length | 10 m |
| Dust capacity | 0.4 L |
| Package height | 1180 mm |
| Producator | OTHER |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.