Robot de aspirare Roborock Qrev MAXV, aspirator, mop si staie inteligenta de golire automata,60W, Lidar, 7000 PA, 5200mAh, negru
Aspiratoare
Robot de aspirare Roborock Qrev MAXV, aspirator, mop si staie
Producator:
Roborock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.812,99 lei
Stoc epuizat
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Built-in display | No |
| Remotely operated | Yes |
| Package type | Box |
| Base station | Yes |
| Height | 102 mm |
| Shape | Round |
| Dust container type | Bagless |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Suction power | 4200 Pa |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Mobile app support | Yes |
| Obstacle detection | Yes |
| Width | 350 mm |
| Depth | 353 mm |
| Battery life | 300 m² |
| Floor surfaces supported | Carpet |
| Noise level | 63 dB |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.33 L |
| Water tank capacity | 0.08 L |
| Vacuum cleaner programs | Carpet |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Navigation type | Intelligent, Laser Distance Sensor (LDS) |
| Base station dimensions (W x D x H) | 340 x 487 x 521 mm |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.