Roborock S7 MaxV Ultra, Robot Vacuum,Black
Aspiratoare
Roborock S7 MaxV Ultra, Robot Vacuum,Black
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
8.536,99 lei
Stoc epuizat
| Rechargeable | Yes |
|---|---|
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in display | No |
| Remotely operated | Yes |
| Package type | Box |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Charging time | 3 h |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Shape | Round |
| Package height | 442 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Dust capacity (total) | 0.4 L |
| HEPA filtration system | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.4 L |
| Water tank capacity | 0.3 L |
| Threshold climbing (max) | 2 cm |
| Runtime | 180 min |
| Weekly schedule | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| Noise level | 67 dB |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Width | 353 mm |
| Depth | 350 mm |
| Programming function | Yes |
| Automatic routing | Yes |
| Obstacle detection | Yes |
| Height | 96.5 mm |
| Package depth | 208 mm |
| Package width | 515 mm |
| Battery life | 300 m² |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Wet mopping | No |
| Integrated sensors | Camera, Laser |
| Weight | 3.7 kg |
| AC input voltage | 100 – 120 V |
| Navigation type | Mapping |
| Package weight | 17.3 kg |
| Dust capacity (base) | 0.2 L |
| Floor surfaces supported | Carpet, Hard floor, Tiles |
| Suction power | 5100 Pa |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.