Roborock Qrevo Curv 5A1 QRCS02-00, 18500 PA, tehnologie HyperForce, sistem Dual Anti-Tangle, dock multifunctional 3.0, autocuratare cu apa fierbinte
Aspiratoare
Roborock Qrevo Curv 5A1 QRCS02-00, 18500 PA, tehnologie HyperForce, sistem
Producator:
Roborock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.624,99 lei
Stoc epuizat
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Power cord included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | Black, White |
| Manual | Yes |
| Base station | Yes |
| Shape | Round |
| Depth | 347 mm |
| Power consumption (typical) | 66 W |
| Package depth | 552 mm |
| Dust container type | Bagless |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Brush type | Roller brush |
| Programming function | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Water tank capacity | 0.072 L |
| Dust capacity (base) | 2.7 L |
| Number of brushes | 2 |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.325 L |
| Integrated sensors | Camera, Laser |
| Width | 352 mm |
| Package width | 507 mm |
| Weight | 12.8 kg |
| Base station dimensions (W x D x H) | 450 x 450 x 450 mm |
| Base station weight | 8.8 kg |
| Package height | 534 mm |
| Battery life | 214 m² |
| Package weight | 17.3 kg |
| Height | 97.9 mm |
| Noise level | 60.4 dB |
| Runtime | 190 min |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.