Roborock Q REVO S Vacuum Cleaner Black
- Nu poți să adaugi „Xiaomi Robot Vacuum X20 Pro” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Aspiratoare
Roborock Q REVO S Vacuum Cleaner Black
Producator:
Roborock
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.179,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Rechargeable | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Product colour | Black |
| Noise reduction | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in display | No |
| Manual | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Package type | Box |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Base station | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Shape | Round |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Weight | 11.6 kg |
| Washable filter | Yes |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| HEPA filtration system | No |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Width | 353 mm |
| Depth | 350 mm |
| Docking station included | Yes |
| Mobile app support | Yes |
| Programming function | Yes |
| Obstacle detection | Yes |
| Height | 96.5 mm |
| Mop included | Yes |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Base station output voltage | 20 V |
| Charging time | 4 h |
| Power consumption (typical) | 60 W |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Base station dimensions (W x D x H) | 340 x 487 x 521 mm |
| Suction power | 7000 Pa |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Floor surfaces supported | Carpet, Hard floor, Parquet, Tiles, Wood |
| Navigation type | LiDAR, Mapping |
| Base station input voltage | 120 V |
| Package width | 596.9 mm |
| Package depth | 422 mm |
| Package height | 440.9 mm |
| Package weight | 15.2 kg |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.