JIMMY BD7 Pro Cordless Double Cup Anti-mite Vacuum Cleaner (Silver)
Aspiratoare
JIMMY BD7 Pro Cordless Double Cup Anti-mite Vacuum Cleaner (Silver)
Producator:
Jimmy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.341,99 lei
Stoc epuizat
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Battery technology | Lithium |
| Product colour | Silver |
| Width | 245 mm |
| Power source | Battery |
| Display type | LED |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Charging time | 4 h |
| Turbo | Yes |
| Cleaning surfaces | Mattress |
| Noise level | 78 dB |
| Dirt capacity dry | 0.5 L |
| Runtime | 30 min |
| Battery voltage | 28.8 V |
| Motor power | 250 W |
| Producator | JIMMY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.