Aspirator vertical ROWENTA X-Pert 7.6 RH6A35WO, 0.44l, autonomie max 45 min, violet-negru
Aspiratoare
Aspirator vertical ROWENTA X-Pert 7.6 RH6A35WO, 0.44l, autonomie max 45
Producator:
Rowenta
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.161,99 lei
Stoc epuizat
| Batteries included | Yes |
|---|---|
| Number of batteries supported | 1 |
| AC adapter included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight | 2 kg |
| Power source | Battery |
| Charging time | 3 h |
| Power plug type | Type C |
| Width | 240 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Charging base | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Brush shape | Rectangular |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Variable power | Yes |
| Depth | 248 mm |
| Removable filter | Yes |
| Vacuum brushes included | Brush with LED lights |
| Battery voltage | 18 V |
| Number of speeds | 2 |
| Accessory storage | Yes |
| Battery low indication | Yes |
| Runtime | 45 min |
| Height | 1120 mm |
| Noise level | 81 dB |
| Product colour | Purple, Silver |
| Motor power | 140 W |
| Suction power | 30 AW |
| Weight (without accessories) | 2 kg |
| Producator | ROWENTA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.