Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9333/09, 650 W, PowerCyclone 5, Perii TriActive, Parchet, Filtru Anti-Alergic ECARF, Mov
Aspiratoare
Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9333/09, 650 W, PowerCyclone
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
770,00 lei
Stoc epuizat
| Depth | 410 mm |
|---|---|
| Manual | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Country of origin | China |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Package width | 300 mm |
| Height | 250 mm |
| Package height | 490 mm |
| AC input voltage | 230 V |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Package depth | 360 mm |
| Tube parts quantity | 2 |
| Proper use | Home |
| Park/storage assist | Yes |
| Maximum input power | 900 W |
| Tube type | Telescopic |
| Tube material | Metal |
| Rotary wheel | Yes |
| Wheels material | Rubber |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Motor protection filter | Yes |
| Operating radius | 9 m |
| Cord length | 6 m |
| Special nozzle | TriActive nozzle |
| User manual recycled paper | Yes |
| Cable length | 6 m |
| Additional nozzle | Hard floor nozzle |
| Width | 275 mm |
| Weight | 4.8 kg |
| Input power (IEC) | 750 W |
| Annual energy consumption | 25 kWh |
| Noise level | 76 dB |
| Dust capacity | 1.5 L |
| Efficiency | 99.9% |
| Vacuum | 16.8 kPa |
| Airflow | 27.8 l/s |
| Accessories included | Crevice tool, Integrated brush |
| Packaging content | > 90% recycled materials |
| Standard nozzle | TriActive nozzle |
| Product colour | Black, Blue, Grey, Violet |
| Dangerous goods | No |
| Package weight | 7.77 kg |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.