Aspirator de mana Baseus A3, putere aspirare 15000pa, suporta incarcare QC3.0, filtru HEPA, acumulator 4*2000mAh cablu inclus Type-C la USB, argintiu
Aspiratoare
Aspirator de mana Baseus A3, putere aspirare 15000pa, suporta incarcare
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
499,98 lei
Stoc epuizat
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Power source | Battery |
| Battery type | Built-in |
| Country of origin | China |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Products per shipping (inner) case | 5 pc(s) |
| Cleaning type | Dry |
| Car care | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to empty container | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Depth | 56.5 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Noise level | 75 dB |
| Dirt capacity dry | 1 L |
| Ergonomic handle | Yes |
| Runtime | 40 min |
| Charging time | 5 h |
| Battery voltage | 6 V |
| Suction power | 15000 Pa |
| Cleaning surfaces | Upholstery |
| Colour name | Silver |
| Maximum input power | 135 W |
| Height | 296 mm |
| Width | 56.5 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.