
SKU: FHPD-V8T2BKA++
Categorie: Uscatoare cu pompa de caldura
74 în stoc
4.590,99 lei
74 în stoc

| Numar programe | 15 |
|---|---|
| Capacitate uscator | 8 kg |
| Panou de control | Digital |
| Functii | Selector nivel uscare |
| Culoare | Negru |
| Durata program rapid | 20 min |
| Motor | Standard |
| Greutate | 47.80 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 56.3 cm |
| Adancime | 60.90 cm |
| Clasă energetică | E |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.