UPS NJOY Aira 1200 centrale de incalzire, 1.2KVA / 1KVA, 2 x prize conectate la baterie, Display LCD, Fara baterie (necesita acumulator extern de minim 40Ah pentru a functiona)
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Greutate | 11.3 kg |
| Cooling type | Active |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Master (outer) case length | 355 mm |
| Response time | 10 ms |
| Capacitate putere UPS | 1000W |
| Master (outer) case height | 435 mm |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS: | Offline |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD: | Da |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Built-in fan | Yes |
| AC outlet types | Type F |
| Cold start | Yes |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Output power factor | 0.8 |
| Auto-restart | Yes |
| Input operation voltage (max) | 275 V |
| Waveform | Pure sine |
| Output power | 1000 W |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Output power capacity | 1.2 kVA |
| Maximum current | 20 A |
| Input operation voltage (min) | 145 V |
| Input frequency | 50 Hz |
| Output operation voltage (min) | 213 V |
| Output operation voltage (max) | 248 V |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output voltage regulation | -8 – 8% |
| Power protection features | Battery discharge, Overcharge, Overload, Short circuit |
| Master (outer) case width | 325 mm |
| Master (outer) case gross weight | 26.4 kg |
| Protectie supratensiune | Da |
| Form factor | N/A |
| Master (outer) case net weight | 25.7 kg |
| Display | Da |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Depth | 255 mm |
| Battery voltage | 12 V |
| Sustainability compliance | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Batteries included | No |
| Display type | LCD |
| Package width | 340 mm |
| Weight | 12.1 kg |
| Package weight | 12.8 kg |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Height | 120 mm |
| Noise level | 40 dB |
| Package height | 207 mm |
| Width | 290 mm |
| Package depth | 310 mm |
| Tip: | Line-interactive |
| Schuko | 2 |
| Tensiune de alimentare | 230 V |
| Alarme sonore | Da |
| Putere | 1200/1100 V |
| Caracteristici display | LED |
| Baterie | Fara baterie (necesita acumulator extern de minim 40Ah pentru a functiona) |
| Dimensiuni | 290 x 255 x 120 mm |
| Altele | Baterii:GP10012FFGP6512FFGP4012FFGE4012FFGE10012FFGE15012FFObservatii: Pentru centrale termice |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.