Output power capacity
300 Watts / 500VA
Output Connections
(6) IEC 60320 C13 (Battery Backup)
Nominal Output Voltage
230V
Nominal Input Voltage
230V
Input Connections
IEC 60320 C14
Cord Length
1.5meters
Output power capacity
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS: | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 500W |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD: | Nu |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Waveform | Sine |
| Output frequency regulation | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 0 V |
| Output operation voltage (max) | 0 V |
| Surge energy rating | 156 J |
| Transfer time (Line Mode to Battery Mode) | 6 ms |
| AC outlets quantity | 1 AC outlet(s) |
| Output voltage | 230 V |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm, Overload alarm |
| Output power capacity | 0.5 kVA |
| Output power | 300 W |
| Form factor | N/A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Depth | 305 mm |
| Width | 160 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Noise level | 40 dB |
| Cable length | 1.52 m |
| Height | 92 mm |
| Package width | 143 mm |
| Package depth | 373 mm |
| Battery type | leakproof |
| Weight | 3.9 kg |
| Package weight | 4.2 kg |
| Package height | 23.7 mm |
| Tip: | Line-interactive |
| Atentionari Supraincarcare | Da |
| Atentionari Mod baterie | Da |
| Alarme sonore | Da |
| IEC C13 | 6 |
| Greutate | 3.9 kg |
| Tensiune de alimentare | 230V |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte: leakproof |
| Timp incarcare | 6-8 ore |
| Dimensiuni | 305 x 160 x 92 mm |
| Putere | 500 VA |
| Capacitate baterie | 12V/4.5AH |
| Incarcare | 300 W |
| Timp de transfer | 6 ms |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.