Toner Lexmark W850H21G, black, 35 k, W850dn , W850n
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Print technology | Laser printing |
| Compatibility | W850n, W850dn |
| Black toner page yield | 35000 pages |
| Package length | 42.8 cm |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package height | 138 mm |
| Package width | 132 mm |
| Package weight | 11.3 kg |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.