Toner Lexmark T654X11E, black, 36 k, T654dn , T654dtn , T654n ,T656dne
| Colour | No |
|---|---|
| Products per pallet (EU) | 42 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 36.000 pages |
| Package dimensions (WxDxH) | 400 x 162 x 300 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 400.1 x 162.1 x 300.2 mm (15.8 x 6.38 x 11.8) |
| Package weight (imperial) | 3.02 kg (6.65 lbs) |
| Pallet gross weight | 227 kg |
| Pallet weight (EU) | 142.7 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219.2 x 1261.6 mm (40 x 48 x 49.7) |
| Pallet weight (imperial) | 227 kg (500.5 lbs) |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Products per pallet | 70 pc(s) |
| Package weight | 302 g |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.