Toner Lexmark B282000, black , 7.5k, Return programme B2865dw / MB2770adhwe
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Compatibility | B2865dw, MB2770adhwe |
| Black toner page yield | 7500 pages |
| OEM code | B282000 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Country of origin | China, Mexico |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 12 kg |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.