Toner Lexmark 82K2XYE, yellow,corporate, 22k ,compatibil cuCX860de, CX825dtfe, CX825dte, CX860dtfe, CX860dte, CX825de.
| Printing colours | Yellow |
|---|---|
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Compatibility | CX825/860 |
| Approximate page yield (colour/CMY, ISO/IEC 19798) | 22000 pages |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package weight | 13.3 kg |
| Package height | 186 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Country of origin | China, European Union |
| Package width | 498 mm |
| Package depth | 177 mm |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.