Toner HP W2030X, black, 7.5k, HP Color LaserJet Pro M454dn, HP Color LaserJet Pro M454dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw.
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| HP segment | Small medium business |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 18 pc(s) |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Laser printing |
| Maximum number of stacking cartons | 32 pc(s) |
| Pallet gross width | 113.3 cm |
| Pallet gross height | 110 cm |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Black toner page yield | 7500 pages |
| Pallet gross length | 74 cm |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| OEM code | W2030X |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1100 x 740 x 1133 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046382 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Compatibility | HP 415 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Package weight | 950 g |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Package width | 363 mm |
| Products per pallet | 144 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Width | 363 mm |
| Package depth | 121 mm |
| Height | 123 mm |
| Weight | 680 g |
| Depth | 121 mm |
| Pallet gross weight | 157.3 kg |
| Package height | 123 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.