Cartus Toner Nr.37A CF237A Black 11K Original HP Laser Enterprise M607N
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per pallet (EU) | 36 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Enterprise |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 12 pc(s) |
| Black toner page yield | 11000 pages |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| OEM code | CF237A |
| Stacking number for pallet | 16 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1145.5 x 944.9 x 1224.3 mm (45.1 x 37.2 x 48.2) |
| Pallet weight (imperial) | 176.1 kg (388.2 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1128 x 746 x 959 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899204207 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 1.9 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Depth | 180 mm |
| Products per pallet | 60 pc(s) |
| Package depth | 180 mm |
| Width | 380 mm |
| Package width | 380 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Package weight | 2.6 kg |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 30 °C |
| Height | 270 mm |
| Package height | 270 mm |
| Country of origin | China, Japan |
| Pallet gross weight | 176.5 kg |
| Pallet weight (EU) | 114 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.