Toner HP CE390A, black, 10 k, LaserJet Enterprise 600 M601DN,LaserJet Enterprise 600 M601N, LaserJet Enterprise 600 M602DN, LaserJetEnterprise 600 M602N, LaserJet Enterprise 600 M602X, LaserJet Enterprise600 M603DN, LaserJet Enterprise 600 M603N
| Quantity per box | 1 pc(s) |
|---|---|
| Products per pallet (EU) | 36 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Retail only | N |
| Print technology | Laser printing |
| Maximum number of stacking cartons | 12 pc(s) |
| Pallet gross weight | 131.7 g |
| Pallet weight (EU) | 109.4 g |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 45 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1173 x 965 x 1044 mm |
| Pallet size (EU) | 1173 x 772 x 1049 mm |
| Black toner page yield | 10000 pages |
| Compatibility | HP 90 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M4555 |
| OEM code | CE390A |
| Package dimensions (WxDxH) | 391 x 193 x 300 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962517758 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Package height | 300 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Layers per pallet | 3 pc(s) |
| Height | 300 mm |
| Package depth | 193 mm |
| Weight | 1.71 kg |
| Products per pallet | 45 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 0% |
| Depth | 193 mm |
| Package weight | 2.47 kg |
| Width | 391 mm |
| Package width | 391 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.