Toner HP CE340A black NR.651 13,5K ORIGINAL, HP LaserJet Enterprise700 MFP M775DN, LaserJet Enterprise 700 MFP M775F, LaserJet Enterprise700 MFP M775Z, LaserJet Enterprise 700 MFP M775Z+.
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
|---|---|
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 36 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 9 pc(s) |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Enterprise |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Laser printing |
| Maximum number of stacking cartons | 20 pc(s) |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Compatibility | HP 651 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M775 HP LaserJet M775 |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Black toner page yield | 13500 pages |
| OEM code | CE340A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111121328 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 1.8 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Height | 225 mm |
| Products per pallet | 36 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Package height | 225 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 70% |
| Package depth | 188 mm |
| Package width | 492 mm |
| Depth | 18.8 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 17% |
| Width | 492 mm |
| Package weight | 2.72 kg |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 27 °C |
| Pallet gross weight | 118.4 kg |
| Pallet weight (EU) | 118.4 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.