Toner HP CC532A, yellow, 2.8 k, Color LaserJet CM2320FXIMFP,Color LaserJet CM2320NFMFP, Color LaserJet CP2025, Color LaserJetCP2025DN, Color LaserJet CP2025N
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Printing colours | Yellow |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| HP segment | Enterprise |
| Print technology | Laser printing |
| Maximum number of stacking cartons | 32 pc(s) |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 243 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 168 pc(s) |
| Pallet size (EU) | 1170 x 780 x 1149 mm |
| Compatibility | HP 304 toner cartridges work with: |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Colour toner page yield | 2800 pages |
| OEM code | CC532A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585301515 |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 125 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Depth | 109 mm |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Weight | 720 g |
| Package weight | 900 g |
| Brand compatibility | HP |
| Products per pallet | 243 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 30 °C |
| Package depth | 109 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 17% |
| Package width | 385 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Width | 38.5 mm |
| Country of origin | China, Japan |
| Pallet gross weight | 244.2 kg |
| Pallet weight (EU) | 181 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.