Toner HP CB542A, yellow, 1.4 k, Color LaserJet CM1312, ColorLaserJet CM1312NFI, Color LaserJet CP1215, Color LaserJet CP1515N, ColorLaserJet CP1518
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per pallet (EU) | 216 pc(s) |
| HP segment | Small medium business |
| Printing colours | Yellow |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Maximum number of stacking cartons | 40 pc(s) |
| Colour toner page yield | 1400 pages |
| Compatibility | HP 125 toner cartridges work with: |
| Pallet gross width | 112.2 cm |
| Pallet gross length | 93.8 cm |
| Pallet gross height | 123.3 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 280 pc(s) |
| Pallet size (EU) | 1183 x 775 x 1134 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1183 x 775 x 1134 mm |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| OEM code | CB542A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736839198 |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Pallet gross weight | 203 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Depth | 100 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package weight | 800 g |
| Package height | 110 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Weight | 600 g |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 216 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 17% |
| Package width | 365 mm |
| Height | 110 mm |
| Width | 365 mm |
| Country of origin | China, Japan |
| Pallet weight (EU) | 203 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.