Toner HP CB435A, black, 1.5 k, LaserJet P1005, LaserJet P1006
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Printing colours | Black |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Maximum number of stacking cartons | 36 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 168 pc(s) |
| Compatibility | HP 35 toner cartridges work with: |
| Black toner page yield | 1500 pages |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 28 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1130 x 976 x 1263 mm |
| Pallet size (EU) | 1125 x 791 x 1149 mm |
| OEM code | CB435A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780905207 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 125 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Depth | 113 mm |
| Package weight | 800 g |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 375 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Products per pallet | 234 pc(s) |
| Weight | 600 g |
| Total amount of recycled materials used for making | 28% |
| Product colour | Black, Blue, White |
| Package height | 12.5 mm |
| Width | 37.5 mm |
| Pallet gross weight | 212 kg |
| Pallet weight (EU) | 159 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.