Toner HP 59X High Yield, black, 3k pagini, HP LaserJet Pro M304a, HP LaserJet Pro M404dn, HP LaserJet Pro M404dw, HP LaserJet Pro M404n, HP LaserJet Pro MFP M428dw, HP LaserJet Pro MFP M428fdn, HP LaserJet Pro MFP M428fdw.
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per pallet (EU) | 105 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Laser printing |
| Maximum number of stacking cartons | 20 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Pallet size (EU) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Pallet gross height | 110 cm |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Compatibility | HP 59 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M406, M430 HP LaserJet Pro M304, M404, M428 |
| OEM code | CF259A |
| Pallet gross width | 113.9 cm |
| Pallet gross length | 74 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 105 pc(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046771 |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Weight | 720 g |
| Package weight | 1.07 kg |
| Brand compatibility | HP |
| Width | 362 mm |
| Package width | 362 mm |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Package depth | 102 mm |
| Height | 198 mm |
| Package height | 198 mm |
| Depth | 10.2 mm |
| Products per pallet | 105 pc(s) |
| Pallet gross weight | 165 kg |
| Pallet weight (EU) | 133 kg |
| Country of origin | China, Japan, United States |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.