Toner HP 415X W2033X, magenta, 6k, HP Color LaserJet Pro M454dn, HP Color LaserJet Pro M454dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw.
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| HP segment | Small medium business |
| Printing colours | Magenta |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Maximum number of stacking cartons | 32 pc(s) |
| Pallet gross width | 113.3 cm |
| Pallet gross height | 110 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 168 pc(s) |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Colour toner page yield | 6000 pages |
| OEM code | W2033X |
| Pallet gross length | 78 cm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1100 x 780 x 1133 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046412 |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Compatibility | HP 415 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Depth | 109 mm |
| Weight | 650 g |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Package width | 363 mm |
| Package weight | 900 g |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Japan |
| Products per pallet | 168 pc(s) |
| Width | 363 mm |
| Package depth | 109 mm |
| Height | 123 mm |
| Package height | 123 mm |
| Pallet gross weight | 171.7 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.