LEXMARK 71C20C0 CS/CX73X CYAN RTN 5K
| Toner-Color | Color |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Printing colours | Cyan |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Culoare toner | Cyan |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 185 mm |
| Package weight | 372 g |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 117 mm |
| Country of origin | Poland, China |
| Package height | 90.5 mm |
| Toner-Capacity | ≤5.000pgs |
| Compatibility | CX730de CX735adse CS735de CS730de |
| Colour toner page yield | 50000 pages |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.