Cartus toner Lexmark 51B0XA0, black, 20 k, MX517de, MX617de, MS517dn, MS617dn.
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Package height | 136 mm |
| Package width | 450 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package depth | 182 mm |
| Package weight | 13 kg |
| Compatibility | MX517de, MX617de, MS517dn, MS617dn |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.