Televizor TCL QLED 85C745, 214 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD, 100Hz, Clasa F (Model 2024)
Televizoare
Smart TV QLED TCL 85C745 85"(216cm)
Producator:
Tcl
Disponibilitate:
Stoc epuizat
10.950,98 lei
Stoc epuizat
| Tip TV | Smart TV |
|---|---|
| Culoare TV | Negru |
| TV-Design | Slim |
| Rezoluție TV | 4K |
| Diagonala TV | >150 cm |
| Ambilight | Nu |
| Tip display TV | Plat |
| VESA TV | 600*400 |
| Tech-3D | No |
| WIFI | Yes |
| Segment | Consumer |
| Tehnologie display TV | QLED |
| TV-Screen-Size | 85"-|-215-CM |
| HDR | HDR 10+ |
| Sistem de operare TV | Google TV |
| Refresh rate | 144Hz |
| USB TV | N/A |
| Producator | TCL |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.