XIAOMI REDMI NOTE 13 PRO 8GB RAM 256GB DualSIM 4G MIDNIGHT BLACK
Telefon XIAOMI XINOTE13PRO8256GB4GDSMIDNIGHTBK, Dual SIM, 8 GB RAM, 256 GB,
Stoc epuizat
1.797,99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | Da |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune ecran (inch) | N/A |
| Numar Nuclee | 8 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Memorie interna | 256 GB |
| Dimensiune ecran | N/A |
| Rezolutie camera principala | N/A |
| Conectivitate internet | 4G |
| Waterproof | Da |
| Vibratii | Da |
| Accelerometru | Da |
| Busola | Da |
| Giroscop | Da |
| Multi-touch | Da |
| Proximitate | Da |
| Versiune | 13 sau ulterior |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| High Refresh Rate | 120 Hz |
| Smartphone | Da |
| Tip SIM | Nano-SIM |
| Touchscreen | Capacitive |
| Autofocus | Da |
| LED Flash | Da |
| Panorama | Da |
| Touch focus | Da |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Memorie agenda | Da |
| Istoric apeluri | Da |
| Sunete de apel | MP3, WAV |
| Audio | Loudspeaker – Stereo |
| Ceas | Da |
| Alarma | Da |
| Dual-SIM | Da |
| Accesare simultana SIM | Dual Standby |
| Chipset | Mediatek |
| Procesor grafic | Mali-G57 MC2 |
| Slot memorie | microSDXC |
| Inregistrare Video | 1080p |
| HDR (High Dynamic Range) | Da |
| 4G LTE Banda 38 (2600) | Da |
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| Mesagerie | SMS (threaded view), MMS, e-Mail, Push e-Mail, IM |
| Tip: | Standard (build-in) Li-Polimer |
| Sistem operare | Android OS |
| Aspect ratio | 20:9 |
| Retea | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2 |
| Stabilizator imagine | OIS (Optical Image Stabilization) |
| FPS (frame per second) | 30/60fps |
| Rezolutie | 1080 x 2400 pixeli |
| BLUETOOTH | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Caracteristici | UFS 2.2 storage technology |
| 4G | 4G LTE |
| 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Tehnologie | AMOLED |
| Dimensiune (inch) | 6.67 inch |
| Caracteristici video | HDR |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Dual-Band |
| Model | Redmi Note 13 Pro 4G |
| Carcasa | Fata sticla, Rama plastic, Spate sticla |
| Certificare | IP54Protectie impotriva prafuluiProtectie impotriva stropirii cu lichide |
| Numar Culori | 1 miliard |
| Densitate pixeli | 395 ppi |
| Model Chipset | Helio G99 Ultra |
| Frecventa | 2200 + 2000 MHz |
| Camera principala | Triple 200 + 8 + 2 mpx |
| Camera secundara | 16 mpx |
| Quad-camera | Fata 1x 16 mpx, Spate 1x 200 mpx + 1x 8 mpx + 1x 2 mpx |
| Caracteristici foto | Camera spate:200 MP, f/1.7, 23mm (wide), 1/1.4inch, 0.56µm, multi-directional PDAF, OIS8 MP, f/2.2, 120˚, (ultrawide)2 MP, f/2.4, (macro)Camera frontala: 16 MP, f/2.4, (wide) |
| Suport incarcare rapida | Fast battery charging 67W |
| Dimensiuni | 161.1 x 75 x 8 mm |
| Greutate | 188 g |
| Nuclee | Octa-core |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.