Tastatura Lenovo Essential Wired; Black; US English 103P; Greutate: 0.57 kg; Dimensiune: 424 x 146 x 20, mm; Conectivitate: Wired via USB-A; Numar de taste: 104; Keyboard Layout: 2.5-zone layout; Supported OS : Windows 10, Windows 11; Garantie: Support 3 years from Jun 2025 (previously 1 year).
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB connector type | USB Type-A |
| Backlight | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Mouse included | No |
| Keyboard language | US English |
| Copilot key | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Interfata | USB |
| Culoare | Negru |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Windows keys | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Iluminare | N/A |
| Gaming | N/A |
| Tasta numerice | Da |
| Hot keys | Yes |
| Device interface | USB |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Protection features | Spill resistant |
| Keyboard number of keys | 104 |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 424 x 146 x 20 mm |
| Keyboard weight | 570 g |
| KB-Interface | USB |
| Multimedia-KB | No |
| Recommended usage | Home/Office |
| Tastatura Mecanica | Nu |
| Keyboard key switch | Plunger key switch |
| Key pitch | 1.91 cm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC adapter included | No |
| Power source type | USB |
| Package type | Box |
| Package depth | 173 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Package height | 28 mm |
| Package width | 443 mm |
| Package weight | 710 g |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 – 60% |
| Certification | CE, FCC, UL, TUV, KCC, AAA, VCCI, C-tick, BSMI, EAC, IC, CB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.