Tastatura HP HyperX Alloy Mkw100, Tastatura mecanica, Cablu USB Type-C detasabil, Iluminare RGB, Anti-Ghosting, Neagra
| Gaming | Da |
|---|---|
| Wireless | Nu |
| Iluminare | Da |
| Backlight | Yes |
| Material | Aluminium |
| Numeric keypad | Yes |
| Mouse included | No |
| Recommended usage | Gaming |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 24 pc(s) |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Tastatura Mecanica | Da |
| Tasta numerice | Da |
| Culoare | Negru |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Backlight type | RGB LED |
| Anti-ghosting | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Rollover | N-key rollover |
| Adjustable backlight | Yes |
| Wrist rest | Yes |
| Keyboard keys operating life | 50 million characters |
| Device interface | IrDA |
| Keyboard key switch technology | Tesoro Slim Red |
| Keyboard weight | 995 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188046340 |
| Product colour | Black |
| Power source type | USB |
| Height | 35 mm |
| Country of origin | China |
| Cable length | 1.8 m |
| Package width | 510 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 60 mm |
| Width | 471 mm |
| Depth | 19.5 mm |
| Package weight | 13 kg |
| UNSPSC-code | 43211706 |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Compatibility | PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One. Software Compatibility: NGENUITY |
| Compatible operating systems | Windows 10, 8.1, 8, 7 |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 471 x 195 x 35 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.