Microsoft Surface Pro8/9 TypeCover + Pen Bundle Black English International
Tastaturi tablete
Microsoft Surface Pro8/9 TypeCover + Pen Bundle Black English International
Producator:
Microsoft surface
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.103,98 lei
Stoc epuizat
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Island-style keyboard | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.63 kg |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
| Accelerometer | Yes |
| Keyboard language | English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 10 pc(s) |
| Stylus included | Yes |
| Connectivity technology | Docking |
| Master (outer) case width | 257 mm |
| Windows keys | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Master (outer) case length | 330 mm |
| Pen holder | Yes |
| Cover | Yes |
| Device interface | Microsoft Cover port |
| Tastatura: | QWERTY |
| Tip: | Cover |
| StandMode | Nu |
| Brand Compatibil: | Microsoft |
| Culoare | Negru |
| Compatibility | Surface Pro 8 Surface Pro X |
| Master (outer) case height | 74 mm |
| UNSPSC-code | 8471602000 |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Package depth | 12 mm |
| Power source | Dock |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Colour name | Black |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Housing material | Alcantara |
| Width | 289.1 mm |
| Weight | 281 g |
| Package weight | 484 g |
| Depth | 226.1 mm |
| Package width | 232.1 mm |
| Package height | 316.5 mm |
| Layers per pallet | 15 pc(s) |
| Height | 48.9 mm |
| Producator | MICROSOFT SURFACE |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.