Switch 24 porturi Gigabit Hikvision DS-3E1526P-SI, L2, Smart Managed, 24 × gigabit PoE ports si 2 × gigabit fiber optical ports, Putere PoE 370W, maxim 30W per port, Extend mode – pana la 300 metri, Switching capacity 52 Gbps, PoE watchdog, network topology management, alarm push, network health monitor, STP/RSTP, VLAN, link aggregation, SNMP, QoS, material metal, dimensiuni: 440 mm × 221 mm × 44 mm, greutate: 2.975 kg
Switch-uri
Switch 24 porturi Gigabit Hikvision DS-3E1526P-SI, L2, Smart Managed, 24
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
9 în stoc
2.070,99 lei 5.973,00 lei
9 în stoc
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Link aggregation | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Full duplex | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| System event log | Yes |
| Switch type | Managed |
| Port mirroring | Yes |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| 10G support | No |
| Broadcast storm control | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 370 W |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Store-and-forward | Yes |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 24 |
| Number of VLANs | 4094 |
| Forwarding rate | 41.66 Mpps |
| Queue scheduling algorithms | SP, Weighted Round Robin (WRR) |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2 |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Porturi RJ 45 | 24-28 |
| Viteza Transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in Rack | Nu |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Input current | 6.5 A |
| Management | Da |
| PoE | Da |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Housing material | Metal |
| Power source | AC |
| Power consumption (max) | 400 W |
| Depth | 221 mm |
| Weight | 2.98 kg |
| Package weight | 35.4 kg |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.