MikroTik Cloud Router Switch 112-8P-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MBRAM, 8xGigabit LAN with PoE-out, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSU
Switch-uri
MikroTik Cloud Router Switch 112-8P-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MBRAM,
Producator:
Mikrotik
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.042,00 lei
Stoc epuizat
| Layer | Layer-3 |
|---|---|
| Stackable | No |
| LAN-Port-Type | Gigabit |
| LAN ports | 8 |
| Redundant-PSU | Yes |
| Internal memory | 128 MB |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Flash memory | 16 MB |
| Power connector | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Processor frequency | 400 MHz |
| 10G support | No |
| DC input voltage | 18 – 57 V |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Viteza Transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | 3-4 |
| Montare in Rack | Nu |
| SFP module slots quantity | 4 |
| Compatible operating systems | RouterOS L5 |
| Management | Da |
| PoE | Nu |
| Built-in processor | Yes |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Power consumption (max) | 10 W |
| Producator | MIKROTIK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.