Dell EMC S5224F-ON SWITCH 24X 25GBE SFP28 4X 100GBE QSFP28 PORTS IO TO PSU AIR 2X PSU OS10, 1Yr
Switch-uri
Dell EMC S5224F-ON SWITCH 24X 25GBE SFP28 4X 100GBE QSFP28
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
74.637,99 lei 83.965,99 lei
Stoc epuizat
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Power supply included | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Internal memory | 16000 MB |
| Power management | Yes |
| Reset button | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Switch type | Managed |
| 10G support | Yes |
| Form factor | 1U |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 1 |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Multicast support | Yes |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Yes |
| Forwarding rate | 14.88 Mpps |
| Power connector | AC-in jack |
| Console port | RJ-45/micro-USB |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | No |
| Airflow direction | Front-to-back airflow |
| Memory type | SDRAM |
| Number of power supply units | 2 |
| SFP28 ports quantity | 4 |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Porturi RJ 45 | 24-28 |
| Viteza Transfer | 10G+ |
| Porturi SFP | 5-8 |
| Montare in Rack | Da |
| Management protocols | CLI, SNMP, REST, API’s |
| Management | Da |
| PoE | Nu |
| QSFP28 ports quantity | 24 |
| MAC address table | 160000 entries |
| Switching capacity | 2160 Gbit/s |
| Packet buffer memory | 32 MB |
| Compatible operating systems | OS10 |
| List of RFCs | IP, IPv4, IPv6, RIP, OSPF, IS-IS, BGP |
| Latency | 881 |
| Built-in processor | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| LED indicators | Yes |
| Width | 434 mm |
| Depth | 460 mm |
| Height | 436 mm |
| Weight | 9.7 kg |
| Power consumption (max) | 45.5 W |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.