Dahua switch 5 porturi Gigabit PFS3005-5GT, Interfata: 5 x 10/100/1000, Capacitate Switch: 10g, Packet Forwarding Rate: 7.44Mpps, Alimentare: DC5V/0.6A, Greutate: 170g, Dimensiuni: 100mm x 64mm x 25mm.
Switch-uri
Dahua switch 5 porturi Gigabit PFS3005-5GT, Interfata: 5 x 10/100/1000,
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
116,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Power supply included | Yes |
| Input current | 1 A |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Power connector | DC-in jack |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Rack mounting | No |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 5 |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| DC input voltage | 5 V |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Switch type | Unmanaged |
| MAC address table | 2000 entries |
| Store-and-forward | Yes |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Forwarding rate | 7.44 Mpps |
| Packet buffer memory | 1 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 3184161.84 h |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Viteza Transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in Rack | Nu |
| Management | Nu |
| PoE | Nu |
| Product colour | Black |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Width | 100 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package width | 111 mm |
| Housing material | Metal |
| Depth | 64 mm |
| Height | 25 mm |
| Package weight | 280 g |
| Power source | DC |
| Power consumption (max) | 1.5 W |
| Package depth | 94 mm |
| Package height | 67 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Weight | 170 g |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.