Lindy 9 Port HDMI 10.2G Multi-view Switch Description Connects 9 HDMI inputs and view on a single HDMI display Supports resolutions up to 3840×2160@30Hz 4:4:4 8bit Simple switching via push button, IR remote or RS-232 Seamless switching between sources Technical details Specifications AV Interface: HDMI Interface Standard: HDMI 1.4 Supports Bandwidth: 10.2Gbps Maximum Resolution: 3840×2160@30Hz 4:4:4 8bit HDCP Support: 1.4 Supported Audio: HDMI Audio Pass-through Separate Audio Ports: – IR Support : 38KHz CEC Support: – Serial Interface: RS-232 Special Features: Seamless Switching Connectors Input: 9 x HDMI Type A (Female) Output: HDMI Type A (Female) Control: RS-232 Terminal Blocks (Female) Power: 5.5/2.1mm Physical Properties Dimensions (approx.) WxDxH: 252x25x105mm (9.92×0.98×4.13in) Housing Material: Metal Net Weight: 1.1kg (2.43lb) Operating Temperature: -15°C – 55°C (5°F – 131°F) Storage Temperature: -15°C – 55°C (5°F – 131°F) Humidity: 0 – 90% RH (non-condensing) Power Requirements: 12VDC 2A Colour: Black Miscellaneous Packaging Type: Carton Box Packaging Dimensions: 280x55x195mm (11.02×2.17×7.68in) Gross Weight: 1.4kg (3.09lb) Warranty (Years): 2 Certificated: CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 Package Contents 9 Port HDMI 4K30 Multi-view Switch Multi-country Power Supply (UK, EU, US & AUS) 4 x Screws IR Remote Control with 2xAAA Battery Lindy Manual Purchasing Information No.: 38330 EAN: 4002888383301 https://www.lindy-international.com/9-Port-HDMI-4K30-Multi-View- Switch-.htm?websale8=ld0101.ld021102&pi=38330&ci=10
Switch-uri audio-video
Lindy 9 Port HDMI 10.2G Multi-view Switch Description
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.333,99 lei
Stoc epuizat
| Material | Metal |
|---|---|
| HDMI version | 1.4 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HDCP | Yes |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| Screws included | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| RS-232 ports | 1 |
| Remote control type | IR |
| RJ-45 input ports | 1 |
| Video port type | HDMI |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| HDMI ports quantity | 9 |
| Rezolutie maxima | 3840 x 2160 pixels |
| Porturi HDMI: | 9 |
| Bandwidth | 10.2 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Manual | Yes |
| Package depth | 55 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Depth | 25 mm |
| Package height | 195 mm |
| Height | 105 mm |
| Package width | 280 mm |
| Operating temperature (T-T) | -15 – 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 55 °C |
| Width | 252 mm |
| Package weight | 14 kg |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.