SYSTEM V – External Pole Joiner for Ø38mm Poles
Suporturi TV / Monitor
SYSTEM V – External Pole Joiner for Ø38mm Poles
Producator:
B-tech
Disponibilitate:
Stoc epuizat
172,99 lei
Stoc epuizat
| Max-Weight | >15-Kg |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Tip Suport | N/A |
| Montare | Stalp |
| Marime Maxima Ecran | N/A |
| Greutate maxima suportata | N/A |
| Product colour | White |
| Height | 150 mm |
| Depth | 48 mm |
| Width | 48 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.2 kg |
| Compatibility | B-Tech BT5935 |
| Minimum pipe/tube diameter | 4.04 cm |
| Producator | B-Tech |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.