Suport TV Motorizat Serioux 32-75″ 50kg compatibilitate dimensiune ecran 32″-75″ VESA 200×200 – 600×400 greutate maxima suportata 50kg Profile Min.56mm Swivel 0°~+170°
Suporturi TV / Monitor
Suport TV Motorizat Serioux 32-75" 50kg compatibilitate dimensiune ecran 32"-75"
Producator:
Serioux
Disponibilitate:
34 în stoc
692,99 lei 1.196,99 lei
34 în stoc
| VESA | 400×400 |
|---|---|
| Mvmt-Type | Fixed |
| Sistem rotativ | Da |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Montare | Perete |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Tip Suport | N/A |
| Marime Maxima Ecran | 75" |
| Producator | SERIOUX |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.