Stand TV masa Akai, diagonala display 23″-75″, VESA min. 200×200, VESA max. 800×400, suporta pana la 40kg, interval inaltime 673/735mm, negru
Suporturi TV / Monitor
Stand TV masa Akai, diagonala display 23"-75", VESA min. 200×200,
Producator:
Akai
Disponibilitate:
13 în stoc
97,99 lei 143,99 lei
13 în stoc
| Mvmt-Type | 2-movement |
|---|---|
| VESA | 800×400 |
| Tip Suport | Fix |
| Sistem rotativ | Nu |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Montare | Podea |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Marime Maxima Ecran | ≥51" |
| Producator | AKAI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.