Stand mobil B-Tech, pentru display-uri cu diagonala 39-75″, suporta pana la 70kg, inaltime stand 1.4m, VESA pana la 672×400, se poate monta atat landscape, cat si portrait, cable management integrat, suruburile de blocare a ecranului se pot achizitiona separat, negru
Suporturi TV / Monitor
Stand mobil B-Tech 39-75" 70kg 1.4m, negru
Producator:
B-tech
Disponibilitate:
Stoc epuizat
11.338,99 lei
Stoc epuizat
| Max-Weight | >15-Kg |
|---|---|
| Mvmt-Type | Fixed |
| Easy to install | Yes |
| Cable management | Yes |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 1 |
| Tip Suport | Reglabil |
| Sistem rotativ | Da |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Dimensiune VESA maxima | 672 x 400 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Mounting | Freestanding |
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75) |
| Mounting type | Floor |
| Minimum screen size | 99.1 cm (39) |
| Maximum VESA mount | 672 x 400 mm |
| Montare | Podea |
| Marime Maxima Ecran | intre 61 si 80" |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Product colour | Black |
| Width | 890 mm |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Harmonized System (HS) code | 94039010 |
| Height | 1342 mm |
| Depth | 753 mm |
| Producator | B-Tech |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.