Neomounts by Newstar DS70-810BL1 full motion Monitor Arm Desk Mount for 17-32″ screens – Black General Min. screen size*: 17 inch Max. screen size*: 32 inch Min. weight: 1 kg Max. weight: 9 kg Screens: 1 VESA pattern: 75×75, 100×100 mm VESA minimum: 75×75 mm VESA maximum: 100×100 mm Desk mount: Grommet, Clamp Functionality Type: Full motion Height adjustment: 26,5-55 cm Depth adjustment: 0-49 cm Tilt (degrees): +45°, -45° Swivel (degrees): +90°, -90° Rotate (degrees): +180°, -180° Height : 61,5 cm Width : 11,7 cm Adjustment type : Gas spring Depth : 55,5 cm
Suporturi TV / Monitor
Neomounts by Newstar DS70-810BL1 full motion Monitor Arm Desk Mount
Producator:
Neomounts
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.344,00 lei
Stoc epuizat
| Mvmt-Type | 3-movement |
|---|---|
| VESA | 100×100 |
| Master (outer) case length | 415 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case height | 370 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.23 kg |
| Cable management | Yes |
| Rotating | Yes |
| Swivel angle range | -90 – 90° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Number of displays supported (on-board graphics) | 1 |
| Master (outer) case width | 465 mm |
| Tip Suport | Reglabil |
| Sistem rotativ | Da |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Adjustable depth | Yes |
| Angle of rotation | 360° |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Mounting type | Desk |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32) |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Minimum weight | 1 kg |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Tilt angle range | -45 – 45° |
| Products per pallet (EU) | 72 pc(s) |
| Desk thickness (max) | 8.5 cm |
| Master (outer) case net weight | 18 kg |
| Height adjustment range | 265 – 550 mm |
| Depth adjustment range | 0 – 490 mm |
| Package net weight | 3.6 kg |
| Montare | Birou |
| Marime Maxima Ecran | sub 30" |
| Greutate maxima suportata | sub 10 kg |
| Pivot angle | -180 – 180° |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 9 kg |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Package width | 222 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Housing material | Steel |
| Package height | 400 mm |
| Depth | 555 mm |
| Width | 117 mm |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Package depth | 117 mm |
| Package weight | 3.6 kg |
| Weight | 3 kg |
| Panel mounting interface | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Height | 615 mm |
| Producator | NEOMOUNTS |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.