HPE 1800W-2200W FS Ti Ht Plg PS Kit
Stabilizatoare de tensiune
HPE 1800W-2200W FS Ti Ht Plg PS Kit
Producator:
Hpe
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.199,99 lei
Stoc epuizat
| Conectori Schuko | None |
|---|---|
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Efficiency | 96% |
| Destinatie: | Server |
| Display LCD | N/A |
| Putere | 3000W |
| Capacitate putere AVR | None |
| Output voltage | 200 – 240 V |
| Product colour | Silver |
| Width | 68 mm |
| AC input voltage | 200 – 240 V |
| Depth | 40.4 mm |
| Maximum input power | 2200 W |
| Total power | 2200 W |
| Height | 225.3 mm |
| Producator | HPE |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.