SSD External WD, 2TB, My Passport, 2,5″, Speed up to: 1050 MB/s
SSD-uri externe
SSD Extern WD My Passport 2TB Albastru
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.354,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| SSD capacity | 2 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Write speed | 1000 MB/s |
| Hardware encryption | Yes |
| NVMe | Yes |
| Thunderbolt technology | No |
| Password protection | Yes |
| Read speed | 1050 MB/s |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Capacitate SSD extern | 2 TB |
| USB connector | USB Type-C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Product colour | Blue |
| Cables included | USB Type-C |
| Width | 55 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Depth | 100 mm |
| Housing material | Metal |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Package type | Box |
| Height | 9 mm |
| Weight | 457 g |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.