SSD extern Adata Elite SE880, 2TB, USB 3.2,TITANIUM
SSD-uri externe
SSD Extern Adata Elite SE880 2TB USB 3.2
Producator:
Adata
Disponibilitate:
24 în stoc
2.359,98 lei 2.901,99 lei
24 în stoc
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Hardware encryption | No |
| SSD capacity | 2 TB |
| Write speed | 2000 MB/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Read speed | 2000 MB/s |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Capacitate SSD extern | 2 TB |
| USB connector | USB Type-C |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Product colour | Grey |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Package type | Box |
| Width | 35 mm |
| Height | 122 mm |
| Weight | 3.1 g |
| Depth | 648 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.