Smartwatch Garmin Venu® X1, Soft Gold cu spate din titan si curea din nailon French Gray
SmartWatch-uri
Smartwatch Garmin Venu® X1, Soft Gold cu spate din titan
Producator:
Garmin
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.800,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | No |
| Mobile network connection | No |
| Ambient light sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Rounded display corners | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| Display technology | AMOLED |
| Music player | Yes |
| Display | Digital |
| Dimensiune display | 1.51 – 2 inch |
| Forma: | Dreptunghiular |
| Autonomie (ore) | peste 120 ore |
| Material curea/bratara | Textil |
| Sistem de operare | Android/iOS |
| Waterproof | Da |
| GPS | Da |
| Water resistance | 5 ATM |
| Heart rate monitor | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Colour display | Yes |
| Always-on display | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Removable strap | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Buckle colour | Gold |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Weather display | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Call notifications | Yes |
| Suggested gender | Unisex |
| Band colour | Grey |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Battery life (GPS mode) | 26 h |
| Lens material | Sapphire |
| Culoare Bratara | Gri |
| Culoare Cadran | Gold |
| Touchscreen | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| GPS (satellite) | Yes |
| Display diagonal | 5.08 cm (2) |
| Manual | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Package type | Box |
| Width | 46 mm |
| Display type | Digital |
| Timer | Yes |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| Battery life (max) | 264 h |
| Battery life | 11 day(s) |
| Weight | 34 g |
| Shape | Rectangular |
| Depth | 41 mm |
| Band material | Nylon |
| Display resolution | 448 x 486 pixels |
| Recommended activity | Climbing, Cycling, Fitness, Golf, Rowing, Running, Swimming |
| Thickness | 7.9 mm |
| Packaging content | Garmin Venu Sq 2 Music, JABRA Elite 3 Active |
| Rezolutie | 448 x 486 pixels |
| Watch case colour | Gold, Titanium |
| Band colour name | French Grey |
| Producator | GARMIN |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.