TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită Hub Tapo), Wireless: 868 / 922 MHz, Acuratete temperature: ±0.3°C, Acuratete umiditate: ±3%RH, Dimensiuni: 62 × 62 × 24.5 mm, Alimentare: 2 × AAA/LR03 battery
Smart home
TP-LINK TAPO T315, Monitor smart de temperature si umiditate (necesită
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
7 în stoc
179,00 lei 294,99 lei
7 în stoc
| WIRELESS-FREQUENCY | 868MHz |
|---|---|
| Connectivity technology | Wireless |
| Purpose | Indoor |
| Tip Produs | Senzori |
| Culoare | Altele |
| Frecventa wireless | Other |
| Humidity measuring range | 0 – 99% |
| Temperature measuring range | -20 – 60 °C |
| Accuracy | 3% |
| Temperature measurement units | F, °C |
| Temperature update rate | 2000 ms |
| Built-in display | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Number of batteries supported | 2 |
| Package depth | 77 mm |
| Width | 62 mm |
| Battery technology | Alkaline |
| Package height | 30 mm |
| Depth | 62 mm |
| Package width | 65 mm |
| Sensor type | Temperature & humidity sensor |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 99% |
| Battery type | AAA/LR03 |
| Battery voltage | 3 V |
| Package weight | 92 g |
| Packaging content | Tapo T315 × 1 AAA/LR03 battery × 2 3M Adhesive × 1 Quick Start Guide × 1 |
| Height | 24.5 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.