Soundbar HW-S61D, 5.0, 200W, Bluetooth, Wi-Fi, , Dolby Atmos, Alb
Sisteme audio
Soundbar HW-S61D, 5.0, 200W, Bluetooth, Wi-Fi, , Dolby Atmos, Alb
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.030,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Jack 3.5mm | Nu |
| NFC | N/A |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Game mode | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Wall mounting kit | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Utlizare | N/A |
| Digital audio optical in | 1 |
| Audio output channels | 5.0 channels |
| Spotify Connect | Yes |
| Built-in Chromecast | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| Number of speakers | 7 |
| Subwoofer included | No |
| Tip sistem | 5.0 |
| Putere RMS | peste 100W |
| Amplificator | Activ |
| BLUETOOTH | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Product colour | White |
| Remote control included | Yes |
| Package type | Box |
| Night mode | Yes |
| Depth | 105 mm |
| Package weight | 4.1 kg |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 158 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Height | 6.2 mm |
| Width | 670 mm |
| Package width | 908 mm |
| Audio decoders | DTS Virtual:X, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Audio formats supported | AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Q-Symphony | Yes |
| SpaceFit Sound function | Yes |
| Soundbar power consumption | 31 W |
| Soundbar weight | 2.7 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.